ru ua

Щодо нас

МНВФ «ГАММА» надає послуги у сфері виробництва та продажу приладів приймально-контрольних пожежних та супутнього обладнання, призначеного для пожежогасіння та сигналізації. Наше підприємство понад 30 років є передовим українським виробником у сфері систем протипожежного призначення. За цей час ми здобули багато клієнтів як по всій території України, так і за кордоном.
 
Нам довіряють свою безпеку як приватні особи, так і банки, торговельні мережі та великі виробничі і будівельні підприємства.
 
Вся наша продукція пройшла випробування у центрі сертифікації УкрТЕСТ, відповідає всім нормам та стандартам, і ми завжди раді надати нашим клієнтам сертифікати якості.
 
Наша Компанія не стоїть на місці, враховуючи появу нових технологій та побажань наших клієнтів, ми постійно вдосконалимо нашу продукцію. Компанія регулярно бере участь у профільних виставках. Ми завжди раді новим клієнтам, відкриті для співпраці та орієнтуємося на довготривалі партнерські відносини, щоб забезпечити найвигідніші та найсприятливіші умови Вашої роботи. Ціни на наше обладнання завжди узгоджені з кон'юнктурою ринку та відображають наше прагнення до задоволення потреб клієнтів. 
 
Необхідна консультація?
Заповніть невелику форму, вказавши свої контактні дані і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.