ru ua

Реквізити для відправки та правила прийому обладнання в ремонт. Післягарантійне обслуговування

9 лютого 2024
Правила прийому обладнання в ремонт
Післягарантійне обслуговування (ремонт)
 
У разі виходу з ладу обладнання, у якого закінчився термін гарантійного обслуговування, необхідно зв'язатися з представником служби технічної підтримки МНПФ «ГАММА» по ​​телефону + 380444235394 / 95,96 / або по електронній пошті gamma@gamma.com.ua. Якщо в процесі консультацій з'ясується, що проблема не може бути вирішена віддалено, і потрібний ремонт обладнання на заводі-виробнику, необхідно відправити несправне обладнання постачальнику, скориставшись послугами поштового оператора, або доставити особисто за власний рахунок.
 
До обладнання слід додати:
 
Формуляр (паспорт).
Оригінал листа в довільній формі на ім'я директора МНПФ «ГАММА» з проханням про ремонт, гарантією оплати (вказати банківські реквізити організації-платника) і коротким описом причини і виду несправності, з підписом головного бухгалтера, або генерального директора. Бажано вказати вимоги до обладнання: наприклад, оновити програмне забезпечення, зберегти налаштування контролера та інше. Обов'язково вказати найменування обладнання та його серійний номер. Якщо потрібно зворотній відправка поштою, вказати відповідальне контактна особа, точну адресу одержувача і телефон.
Оплата здійснюється після закінчення ремонту.
 
Термін ремонту складає від трьох днів до одного місяця в залежності від складності ремонту, дати виготовлення обладнання, наявності матеріально-технічної бази (для апаратів понад 10 років від дати виготовлення).
У разі неможливості провести ремонт, обладнання підлягає списанню. В даному випадку, МНПФ «ГАММА» видає акт списання, але тільки при наявності повної комплектації і серійного номера списаного обладнання.
Реквізити для відправки обладнання Новою Поштою:
м. Київ,
162 відділення (вантажне)
Одержувач МНПФ ГАММА
ЄДРПОУ 13730444
тел. 044-423-53-94
Представник одержувача.
 
Інші публікації
16 жовтня 2023
ПРАВИЛА ПРИЙОМУ УСТАТКУВАННЯ В РЕМОНТ
10 жовтня 2023
Реквізити для відправки устаткування в ремонт
Необхідна консультація?
Заповніть невелику форму, вказавши свої контактні дані і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.