ru ua

Правила прийому обладнання в ремонт Післягарантійне обслуговування (ремонт)

21 жовтня 2021
Правила прийому обладнання в ремонт
Післягарантійне обслуговування (ремонт)
 
У разі виходу з ладу обладнання, у якого закінчився термін гарантійного обслуговування, необхідно зв'язатися з представником служби технічної підтримки МНПФ «ГАММА» по ​​телефону + 380444235394 / 95,96 / або по електронній пошті gamma@gamma.com.ua. Якщо в процесі консультацій з'ясується, що проблема не може бути вирішена віддалено, і потрібний ремонт обладнання на заводі-виробнику, необхідно відправити несправне обладнання постачальнику, скориставшись послугами поштового оператора, або доставити особисто за власний рахунок.
 
До обладнання слід додати:
 
Формуляр (паспорт).
Оригінал листа в довільній формі на ім'я директора МНПФ «ГАММА» з проханням про ремонт, гарантією оплати (вказати банківські реквізити організації-платника) і коротким описом причини і виду несправності, з підписом головного бухгалтера, або генерального директора. Бажано вказати вимоги до обладнання: наприклад, оновити програмне забезпечення, зберегти налаштування контролера та інше. Обов'язково вказати найменування обладнання та його серійний номер. Якщо потрібно зворотній відправка поштою, вказати відповідальне контактна особа, точну адресу одержувача і телефон.
Оплата здійснюється після закінчення ремонту.
 
Термін ремонту складає від трьох днів до одного місяця в залежності від складності ремонту, дати виготовлення обладнання, наявності матеріально-технічної бази (для апаратів понад 10 років від дати виготовлення).
У разі неможливості провести ремонт, обладнання підлягає списанню. В даному випадку, МНПФ «ГАММА» видає акт списання, але тільки при наявності повної комплектації і серійного номера списаного обладнання.
Реквізити для відправки обладнання Новою Поштою:
м. Київ,
136 відділення (до 5 кг)
4 відділення (вантажне)
Одержувач МНПФ ГАММА
ЄДРПОУ 13730444
тел. 063-441-68-10
Представник одержувача.
 
Інші публікації
20 жовтня 2021
ПРАВИЛА ПРИЙОМУ УСТАТКУВАННЯ В РЕМОНТ
19 жовтня 2021
Реквізити для відправки устаткування в ремонт
13 жовтня 2021
Зі Святом Покрови Пресвятої Богородиці!
14 травня 2021
МНВФ «ГАММА» невпинно працює над удосконаленням нашої продукції.
25 березня 2021
Карантинні заходи!
11 березня 2021
МНПФ ГАММА інформує
Необхідна консультація?
Заповніть невелику форму, вказавши свої контактні дані і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.